Гральні автомати Wish Master НетЕнт (Володар бажань)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний апарат «Володар бажань» (Wish Master) допомагає досягнути поставлених цілей та відкриває цілий світ дивовижних ігор онлайн. Тут 20 ліній та класичні 5 барабанів, але бонусів дуже багато. Розробники забезпечили Джина найкрутішими бонусними можливостями.

Wish_Master_грати_онлайн_бесплатно

Як грати на слоті Wish Master

Зелена кнопка відкриє інформацію про те, як грати безкоштовно на слоті та його символи. Розпочати онлайн можна з тисячі фішок. Ставка буде робитись через coin value і складатиме від 1 до 10, а також є рівень кредиту. Максимально на спін виставляється 200 фішок. Кругла клавіша посередині запускає обертання, а autoplay дозволяє відпочити та крутити їх автоматично. max bet дозволяє виставити максимум на спін. Комбінація складається із черегування послідовних картинок 3-5 штук на призову лінію. Символи дорогоцінних камінців (кобри, ворони тощо) поповнять баланс на 750 фішок, а wild допоможе отримати виграш, якщо чогось не вистачає. Лампа Джина – символ скаттера. Максимум призових – 900 тисяч за гру. На Wish Master без реєстрації – це достатньо просто. Тут немає гри на шанси, зате «дикі» символи при бонусних обертаннях барабанів дуже різноманітні.

Wish_Master без реєстрації

Гральний автомат Wish Master: найкращі бонуси

При появі лампи на полі автомату завітає Джин і запустить 10 обертів без оплати, за які будуть сипатись й інші призові штуки. Інші бонуси – в основному модифікації дикого символу: Multiplier – множить призові на коефіцієнт 2-3, Extra-Wild – додаткові дикі картинки, Wild-Rell – колесо диких зображень, а Random – бонус-сюрприз. Грати онлайн безкоштовно на «Володарі бажань» - просто супер!