Гральні автомати Win Wizard Новоматік (Чаклун)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Win Wizard – яскравий автомат від Novomatic на тему чаклунства. 5 барабанів та 20 ліній, а також ризик-гра і бонуси від чаклуна – ось що може запропонувати магічний слот. Ціль гри – отримати максимальні виграші в призових кредитах при складанні комбінацій у безплатній грі.

Win_Wizard_грати_онлайн_бесплатно

Геймплей та комбінації Win Wizard

Магічні барабани запускаються на кнопці «Start». Призові схеми можна переключити у блоці «Lines» - 1-20. Виставити кредити «Bet/Line», кредит може коштувати в діапазоні від  0,02 до 5, але грати безкоштовно онлайн – одне задоволення. Правила та підказки показуються в режимі Paytable, де можна переглянути комбінації та виплати, які залежать від ставки на обертання. Комбінації складаються із 3-5 картинок підряд, зліва-направо. Якщо ліньки ударяти по барабанах – тисніть «Autoplay». Дорога картинка Magic оплатить 500/1000/2500 кредитів за 3/4/5 послідовних символів, а якщо випаде у всіх комірках – отримаєте 50 000 фішок. 10, J, Q, K, A дадуть не більше 1000. Допомоги в збиранні комбінації може дракон – це дикий символ. Якщо бажаєте отримувати більше – включайте ризик-гру - Gamble, але зупиняйтесь у ній вчасно - Collect.

Магічні бонуси ігрового автомату WinWizard

Якщо не пощастили у ризик-грі – отримуйте приз завдяки додатковій опції Lucky Loser. Вона роздає втішальні призи. Головний бонус гри - Win Wizard, який відкривається після випадання 5 символів чаклуна. У цьому режимі призові помножуються на 5 - 500. Win Wizard без реєстрації онлайн – вельми цікава пригода.