Ігровий автомат Wild Thing Greentube грай без реєстрації

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


В ігровий автомат Wild Thing від Novomatic можна грати онлайн безкоштовно і без реєстрації, спостерігаючи як на ігровому екрані обертаються символи, які присвячені дикій природі джунглів. Амазонка, сімка, зірка і фруктові символи можна зустріти на барабанах.

Як виставити розмір ставки в слоті Wild Thing?

Wild_Thing_грати_онлайн_бесплатно

Ігровий автомат Wild Thing має 10 ліній і тільки чотири барабани. За допомогою кнопки Bet необхідно виставити розмір ставки, при цьому змінити кількість активних ліній неможливо. Мінімальна ставка на спін дорівнює 40 кредитам, а ось максимальна - 10 тисячам кредитів. Кнопка Start запускає барабани. Синя зірка принесе винагороду у вигляді множення ставки в 4000 разів, символ Червоної сімки примножить ставку до 1700 разів, фруктові символи дають найменші виплати. Ризик-гра в слоті Wild Thing полягає у виборі кольору закритої карти. При правильному виборі виграш за останній спін буде помножений на два, в іншому випадку виплата згорить.

Ігровий автомат дає безкоштовні крутки

Скаттер-символ представлений Амазонкою, яка активує безкоштовні спіни. При випаданні трьох таких символів запуститися 10 обертань барабанів, а ось чотири символи подарують 20 безкоштовних запусків. Під час фрі-спінив діє ставка, зроблена перед запуском призового раунду. Гравець може виграти до трьохсот фрі-спінив, оскільки повторне випадання скаттера запускає додаткові безкоштовні обертання.