Халявні гральні автомати Ultra Hot Новоматік (Ультра хот)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ultra Hot – ігровий автомат від Новоматік, виконаний у класичному фруктовому стилі. Серед символів на ньому зустрічаються сімки, BAR, зірочки, ікси. Ціль гри – зібрати найкращі комбінації на п’ятьох лініях виплат та отримати найкращі виграші, завдяки бонусам. Грати безкоштовно на слоті Ультра Хот – одне задоволення.

ultra_hot_грати_онлайн

Ігровий процес та правила

Безкоштовна гра Ultra Hot запускається з допомогою кнопки START, а для обертання потрібно повторно запускати цю кнопку. Всього на автоматі три барабани. Автоматичні обертання запускаються через AUTO START. Клавіша INFO – відкриває підказки у грі та відкриває її правила. Грати можна повністю безкоштовно і без реєстрації. Всього у грі вісім символів, із яких будуть виставлятись комбінації, для яких потрібно три однакових картинки у ряд. Сімки заплатять 750 за комбінацію, а зірки – 200. Встановити кількість ігрових кредитів на обертання можна через BET ONE та BET MAX. Ними виставляються звичайні ставки та найбільша кількість фішок на спін. Показники виплат завжди будуть залежати від поточних ставок.

ultra_hot_грати_онлайн_бесплатно

Ігровий автомат Ultra Hot – класична трійка

У багатьох цей автомат може викликати ностальгію, він включає три барабани, як і у кращі часи слот-машин. Тут немає додаткових символів, але гра доволі проста. При цьому особливого різноманіття можливостей на слоті не спостерігається.