Гральні автомати Tomb Raider Мікрогеймінг (Лара Крофт)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий автомат Tomb Raider від Microgaming присвячений відомій кінематографічної героїні – Ларі Крофт. Символіка слоту представлена Ларою Крофт, ідолом, тигром, стародавнім механізмом і картковими символами. Грати безкоштовно і без реєстрації і зануритися в світ пошуку древніх реліквій можна в ігровому автоматі Tomb Raider.

Tomb_Raider_грати_онлайн_безкоштовно

Виставлення ставок Tomb Raider

Управління ставками в ігровому автоматі Tomb Raider проводиться за допомогою декількох кнопок. Спочатку, слід вибрати номінал однієї монети за допомогою кнопок +/-. Після чого слід активувати лінії для виплат, для цього призначена кнопка Select Lines. Кнопка Select Coins використовується для вибору кількості монет, які будуть поставлені на лінію. Запуск барабанів здійснюється кнопкою Spin. Виставити максимальну ставку в 375 кредитів можна кнопкою Bet Max. Wild-символ приносить максимальний виграш у вигляді множення ставки на лінії в 7500 разів. Даний символ дає призові кредити і при з'єднанні всього лише двох картинок, які розташовані зліва направо. У грі також є скаттер-символ і бонусний символ, призи при випаданні даних символів залежать від кількості картинок, які з'явилися на екрані. Ризик-гра відсутня.

Tomb_Raider грати без реєстрації

Бонуси від Лари Крофт в ігровому автоматі

Бонусна гра Tomb Bonus активується при випаданні трьох-п'яти символів ідола. У даній грі необхідно вибрати три ідола, за якими заховані різні множення підсумкової ставки. Максимальний виграш дорівнює множенню підсумкової ставки в 2500 разів. Три-п'ять Скаттер-символів із зображенням Лари Крофт активують 10 безкоштовних обертань барабанів, під час яких кожен виграш помножитися на три. Доступний повторний запуск барабанів, в разі випадання комбінації символів, які запускають фріспіни.