Гральні автомати The Money Game Грінтюб (Бакси)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


The Money Game – гральний автомат, на якому безкоштовно без реєстрації можна обертати 5 барабанів. Прокрутки 9 ліній здійснюють в різних режимах. Якщо заробити шарові спіни, то кредити з рахунку зніматися не будуть.

the_money_game_грати_онлайн

Правила, символи, коефіцієнти

Перш ніж розпочати ігровий процес та крутнути барабан, потрібно зробити попередні налаштування. Клавіша «coin» регулює ціну кредиту. За допомогою кнопки «bet one» регулюється ставка на призову лінію, 1 – 100. Щоб здійснити максимальну ставку, потрібно тиснути на «bet max». Найбільше для спіну можна взяти 900 кредитів. Клавіші «play lines» визначають потрібну кількість призових лінійок. Натиск на «start» прокрутить котушки лише раз. Але це може виправити клавіша «Automatic start», яка запустить авто-оберти. Виграш нарахується безкоштовно без реєстрації, якщо з ліва на право випало від трьох аналогічних символів.

the_money_game_грати_онлайн_безкош

Серед символів грального автомату The Money Game є звичайні, за які нараховуються призові, та особливі позначки. До останніх відноситься «Wild» та розкид. Дикий символ – це багатий чоловік. Основне завдання цієї картинки – доповнювати комбінації. Зображення з баксом або доларом – це скаттер. На апараті є режим гри на подвоєння. В цьому турі необхідно відгадати потрібний колір карти. При цьому гравець ризикує спалити всі свої призові, отримані за спін.

Гральні автомати The Money Game схалявити на обертах

Якщо в на гральній машині випадає від 3 скаттерів, вмикаються прокрутки, які дозволяють схалявити. Фрі оберти здійснюються 15 разів. Успішна прокрутка збільшить виграш втричі. Протягом  шарових крутилок кількість кредитів на демонстраційному рахунку може тільки зростати.