Гральні автомати Sweet Life Ігрософт (Солодке життя)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий автомат Sweet Life від компанії Igrosoft володіє вельми оригінальним дизайном і тематикою. Граючи онлайн безкоштовно і без реєстрації, можна познайомитися з ведмедем, який дуже любить мед, тому символи гри відповідають даній тематиці.

sweet_life_грати_онлайн

Як управляти солодкими ставками?

Активність ліній вибирають за допомогою кнопок 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. Кнопка Bet One дозволяє поставити від 1 кредиту до 25 кредитів. Максимальна ставка на спін дорівнює 225 віртуальних кредитів, виставити її можна одним рухом, натиснувши кнопку Bet Max. Кнопка Start запускає гру безплатно. Максимальний виграш приносить символ Sweet Life, він примножує ставку в 5000 разів, символ піддувала, він же скаттер, повертає 2000 ставок. Бочка з медом і ведмідь дають коефіцієнт 500 або 200 при з'єднанні п'яти символів. Решта символів дають незначні виплати в порівнянні з іншими символами. У ризик-грі необхідно вибрати один з двох вуликів, якщо в ньому виявиться мед, то виграш подвоїтися, а якщо бджоли, гравець втратить все.

sweet_life_грати_онлайн_безкоштовно

Солодкий бонус від грального автомата Sweet Life

При випаданні трьох і більше скаттер-символів запускається бонусна гра, в ній гравець відкриває в довільному порядку бджолині вулики. За ними заховані множники для підсумкової віртуальної ставки, але іноді в них можуть бути бджоли. Відкривши всі п'ять вуликів і не виявивши в них бджіл, гравець потрапляє в супер-бонусний раунд, в якому необхідно вибрати одну з двох бочок. Якщо в ній виявиться мед, гравець отримує максимальний виграш слоту.