Гральні автомати Super Dice Грінтуб (Супер Дайс)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


В гральний автомат Super Dice від Greentube грати онлайн безкоштовно і без реєстрації можна на трьох барабанах і п'яти лініях виплат. Слот має класичний набір символів, який представлений фруктами, гральні костями, дзвіночками та іншими картинками, які є в звичайних наземних апаратах.

super_dise_грати_бесплатно

Правила ігрового процесу Super Dice

Почати гру слід з вибору ставки, для цього використовуються стандартні кнопки +/- під написом Bet. Запуск котушок проводиться за допомогою кнопки Start. У грі можна поставити на кожен спін не менш 40 кредитів. Кнопка Autoplay активує автоматичні крутки барабанів, при цьому гравець просто спостерігає за процесом гри без зайвих дій. Для перегляду множень за комбінації з трьох символів, необхідно натиснути на кнопку Paytable. Максимальний виграш дають три символи: синя зірка, червона сімка і кавун. Дані символи множать ставку на лінії в 1000 разів. Решта символів фруктів принесуть від 120 до 800 ставок. Ризик-гра пропонує збільшити кожен виграш в два рази, для цього необхідно вгадати колір карти. 

Бонусна гра Dice від ігрового автомата

Три символи гральних кісток запускають бонусну гру, в якій можна заробити додаткові оберти. При кидку кісток необхідно вчасно натиснути кнопку Stop, барабан з кістками зупиниться і гравцеві стане відомо, кількість зароблених спінив. Максимальний виграш дорівнює 36 фрі-спінам. Кнопки Hold необхідні для блокування барабанів, тобто він залишається нерухомим при наступному спіні. А ще є додаткова опція Cash Unlimited, при випаданні трьох секундомірів число, показане на табло секундоміра, переходить на рахунок гравця.