Гральні автомати Spider Man ПлейТек (Людина Павук)


Spider Man – онлайн гральний автомат від PlayTech на тематику коміксів про відомого супергероя. Розробник включив в апарат 5 барабанів та 25 призових ліній, основні символи, 2 унікальні картинки та бонуси. Грати з цими можливостями можна безкоштовно без реєстрації.

spider-man_грати_онлайн_бесплатно

Правила гри на автоматі Spider Man

Перед обертами барабанів ігрового автомату, потрібно познайомитися з панеллю управління, яка знаходиться внизу поля. Клавіша «Info» вмикає табличку з правилами, інформацією про виплати та функції спеціальних символів. Клавіша «Line Bet» відповідає за ставку на лінію, від 0, 10 до 5.  Кількість ліній на апараті є фіксованою, 25. Віконце біля напису «Total bet» відповідає за поточну ставку на всі лінії, максимум 125 кредитів. Клавіша «Spin» прокрутить барабани один раз. «Autoplay» запускає прокрутки в автоматичному режимі. Кількість обертів регулюється, від 10 до 99. Клавіша «Turbo» запустить барабани в прискореному режимі бесплатно. Розробник включив в ігровий апарат Spider Man прості та спеціальні символи. За комбінацію від трьох звичайних картинок (гральні карти, фотоапарат, різноманітні герої коміксу, місто) нараховуються призові. Спеціальні картинки дозволяють здобути бонуси, а особливий дикий символ WILD доповнює призові комбінації та приносить крупні виплати.

spider-man_грати_без_реєстрації

Ігрові автомати - бонусні комікси від людини-павука

Якщо на 1, 3, та 5 барабанах випав бонусний символ Spider Man Collection, то відкривається набір з коміксів. Комікс Ultimate Fight – це бій між Спайдерменом та його ворогом.  Якщо в поєдинку перемогу здобуде Spider, то на рахунок «накапають» хороші призові. В коміксі City Chase головне завдання героя – відшукати Гобліна. Hot Zone активує 20 фріспінів. При цьому виникає особлива «гаряча зона». Бонус Rivaling – вмикає 10 вільних обертів. Radioactive – крутне барабани безкоштовно 15 разів. Під час всіх бонусних обертів з’являється ще один дикий символ.