Гральні автомати South Park: Reel Chaos НетЕнт (Барабани хаосу)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий автомат South Park – цікава модель, створена розробником NetEnt у співпраці з творцями однойменного мультфільму. Він включає фіксовану кількість ліній – 20 та 5 барабанів, на яких зустрічаються відомі герої Саузпарку та символи гральних карт. Головним завданням, якщо грати безплатно – являється збирання найкращих комбінацій та відкриття бонусів від хлопчаків із Південного Парку. Також гравець повинен зібрати якомога більше кредитів.

South_Park_Reel_Chaos_грати_безкоштовно

Особливості гри на автоматі South Park

Барабани можна обертати з допомогою зеленої кнопки, а ставки фіксувати через LEVEL (1 – 10). Якщо волієте грати на повну – тоді ваш варіант ставок MAX BET. Щоб почати гру – треба натиснути на запуск «барабанів хаосу», або скористатись автоматичним увімкненням барабанів - AUTO PLAY. «Барабани Хаосу» видають дикий символ героїв, що відкриває цікаві бонуси. Головні дійові особи Саузпарку можуть з’явитись на барабанах 1, 3 та 5. Комбінації складаються із послідовних картинок 3-5. Саузпарк грати безплатно – чудова можливість! Барабани хаосу не передбачають ризик-гри, але бонусів тут чортма. Якщо випаде п’ять бонусних картинок, то виступить Кранч, щоб побороти злочинців. Кожна перемога буде збільшувати виграш у чотири рази. Крім цього – є ще чотири бонусних гри, які активізуються випадково.

South_Park_Reel_Chaos_грати_безкоштовно

Бонуси від друзів – гральний автомат Південний парк!

Повненький Картман помножить дикі символи не кількох барабанах. Також wild дає Кайл. Кенні буде боротись з професором зла і помножить призові. Додаткові обертання можна отримати ще в одному режимі бонусів – від Картмана (множаться на суму від 2 до 10). Окрім всіх цих бонусів – у слоті без реєстрації чудова графіка та музика.