Гральні автомати Sizzling Hot Quattro Грінтуб (Сіззлінг Хот)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Sizzling Hot Quattro – черговий фруктовий апарат від Новоматік, де замість одного ігрового поля – одразу чотири. На 5-х барабанах слоту з’являються фрукти: лимони, вишні, кавуни, сливи і прибуткові сімки. Ігрові поля можна відключати, при цьому змінюється кількість ліній, найбільше їх може бути 20.

Sizzling_Hot_Quattro_грати_бесплатно

Ігровий процес і комбінації Sizzling Hot Quattro

Sizzling Hot Quattro дає чудову можливість для гри без реєстрації безкоштовно. Ставки робляться в діапазоні від 0,02 до 5 кредитів на лінію. Запустіть барабани через Start, а потім зберіть одну із комбінацій, які мають включати 3-5 однакових картинок підряд. Відповідні комбінації із «сімок» подарують 500 – 5000 і 50 тисяч кредитів, а фрукти – дещо менше (максимально 3 тис.). Користуйтесь авторежимом для більш швидкої гри. Якщо ви захочете грати безкоштовно, то чотири поля будуть переключатись і давати хороші виграші. Непоганою можливістю є гра на ризик, що запускається через Gamble, після того, як випав будь-який виграш. Можна змінювати стратегію і будь-коли зупинитись та забрати примножені фішки. Грати в «Компот» на чотирьох екранах – доволі цікаво.

Sizzling_Hot_Quattro_грати_бесплатно_без_реєстрації

Гральний автомат Компот з великим гральним полем

У ризик-грі автомата треба просто вгадувати карти, а виграш можна завжди забрати, натиснувши Collect. Грати безкоштовно на Сіззлінг Хот – легко, оскільки тепер нема ніякого ризику. Якщо випаде символ зірки, то можна зібрати додаткові комбінації, без послідовності. Апарат не має особливих бонусів, але на ньому легко розслабитись.