Гральні автомати Rock Climber Ігрософт (Мотузки, Альпініст)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий автомат Rock Climber – один із декількох слотів, що присвячені тематиці альпінізму. Гра була створена компанією Ігрософт декілька років тому, але льодоруби, палатки і рюкзаки й далі приковують увагу та приносять удачу навіть сьогодні.

rock_climber_грати_бесплатно_без_реєстрації

Правила гри Rock Climber

Класичне керування від Ігрософту включає в себе дві кнопки для налаштування ставок («bet one»,«bet max»), 5 клавіш для позначення ліній  («line» 1, 3, 5, 7, 9), а також інструкцію («help») та керування обертаннями автомату ( «start» и «automatic start»). Ігровий автомат Мотузки не передбачає безкоштовних обертань, тому за тур треба викласти від 1 до 225 кредитів. Навіть зі ставкою в одну монету, отримавши комбінацію з п’яти сніжинок, ви отримаєте на рахунок 5000 кредитів. Кожен, хто любить грати на ігрових автоматах Скелелаз, розуміє, що цей символ – найприбутковіший. Він дає 200, 1000 та 50000 фішок при відповідних числах сніжинок, із будь-якого боку.

rock_climber_грати_бесплатно

Якщо грати безкоштовно на автоматах Скелелаз – потрібно випробувати свої можливості у ризик грі, де перемога подвоюється, а виграш буде тільки зростати.

Ігрові автомати Скелелаз – бонусні ігри

На цьому апараті є цікаві бонусні пропозиції, відкривши які можна покращити стан свого рахунку. Спочатку на екрані повинно вийти декілька зображень мотузки з гачком (скаттер). Після цього буде запущено бонусний тур, де герой обиратиме шлях вгору. Якщо ігрові автомати відкриють можливість потрапити на саму вершину, то альпініст отримає максимальний приз.