Гральні автомати Iron Man Плейтек (Айронмен, Залізна Людина)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Iron Man – гральний автомат від Playtech з символами на тематику коміксу про Залізну Людину. Якщо грати на апараті онлайн бесплатно, то можна спробувати звичайну гру та бонусні можливості в онлайн режимі.

Iron_Man_автомат_грати_безкоштовно_онлайн_грати

Як обертати барабани та рахувати призові комбінації

Для того, щоб обертати 5 ігрових барабанів, потрібно звернути увагу на функції основних кнопок на палені управління. Клавіша «Bet per line» регулює ставку на лінію. Кнопка «Bet max» прокрутить котушки з поточною ставкою один раз. «Auto start» відповідає за прокрутки грального автомату в автоматичному режимі, до 99. «Info» відкриє додаткове вікно з інформацією про можливості символів та правила. Всього на апараті є 25 лінії (їх кількість не регулюється). Серед символів слоту Iron Man є звичайні та особливі (ігрові карти, роботи, ракети). За прості зображення в комбінації від трьох картинок на демо-рахунок нараховуються призові. Особливі символи володіють спеціальними можливостями – доповнення призових комбінацій або запуск бонусної гри.

Iron_Man_автомат_грати_безкоштовно_онлайн

Ігрові автомати Iron Man подвійний бонус

Розробники потурбувались про те, щоб апарат включав в себе особливу бонусну гру, яка включає два етапи. На першому етапі, якщо грати онлайн бесплатно потрібно керувати Залізною Людиною, щоб заробити побільше бонусних прокруток. На другому етапі бонусної гри включаються зароблені призові прокрутки. Загальна сума призових, отриманих в призовому раунді, буде помітна у кінці гри. Бонусний режим передбачає можливість заробити ще одну порцію халявних обертів барабанів.