Гральні автомати Cowboys and Aliens ПлейТек (Ковбої)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Cowboys and Aliens – гральний автомат автомат від PlayTech, символи якого присвячені фільму про ковбоїв та прибульців. Грати онлайн на слоті можна безкоштовно та без реєстрації. Звичайні оберти 5 барабанів на 9 фіксованих лініях, всілякі бонуси – це все Ковбої з Прибульцями.

Cowboys_and_Aliens_ігровий_автомат_онл-1

Правила гри у звичайному режимі на підрахунок призових

Внизу ігрового поля автомату є спеціальні клавіші для управляння процесом онлайн гри. Кнопки «+» та «-» під «Line bet» визначають розмір ставки, до 100. Найбільша ставка на оберт – 900 кредитів. Якщо натиснути на «Spin», котушки покрутяться лише раз. Барабани обертаються також завдяки удару по «Autoplay», однак ця кнопка запускає багаторазові спіни. Виграш після оберту нараховується, якщо випала комбінація від трьох однакових картинок. «Info» відкриває додаткове поле з інформацією про можливі призові за комбінації.

Cowboys_and_Aliens_ігровий_автомат_онл-2

До основних картинок грального автомату належать персонажі кінокартини, символи гральних карт та зброя. Найбільший виграш приносить картинка з ковбоєм – 1000 призових. Особливі символи слоту – це корабель інопланетян (Дикий символ), напис «Cowboys and aliens» (Скаттер), символи «Alien Weapon Feature» та «Alien Attack Bonus».

Cowboys and Aliens бонусні режими та фріспіни

Якщо грати на апараті безкоштовно, можна виграти два бонусних режими. «Alien Weapon» – це бонусна гра, під час якої потрібно стріляти по символам, щоб помножити виграш. «Alien Attack» – бонус, під час якого потрібно воювати з прибульцями. Шарові спіни запускаються після випадіння 3 скаттерів в довільному порядку. Особливість цього режиму – оберти не забирають кредити з демо-рахунку