Гральні автомати Playboy Мікрогеймінг (Плейбой)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Playboy – ігровий автомат від Microgaming, виконаний на тематику популярного чоловічого журналу зі звабливими дівчатами. Грати на онлайн машині завдяки наявності демо-кредитів можна безкоштовно та без реєстрації. Гравців очікують 5 котушок, 40 ліній та різні бонусні несподіванки.

playboy_грати_онлайн_бесплатн

Керування автоматом на нарахування призових

Керувати онлайн автоматом не важко. Для цього достатньо відрегулювати клавішами «+» та «-» розмір ставки, від 0,01 до 10. Кількість ліній є фіксованою, 40. Для одноразової прокрутки котушок використовується клавіша «Spin». Клавіша зі стрілками відповідає за режим автоматичної гри, для якого можна встановити автооберти, від 5 до 20. Клавіша «I» викликає на екран таблицю з правилами на виплатами. Призові після спінів нараховуються за комбінації, які рахуються з ліва на право. На автоматі є символи у вигляді гральних карт, вишеньок, позначки «$», а також зображення Хью Хефнера. За всі ці символи нараховується певна кількість призових. Зображення з «Wild»  –  це дикий символ гри, за який даються найбільші призові – 10000, 1000, 250  за комбінації з 5, 4, та 3 і який доповнює інші комбінації.

playboy_грати_онлайн_без_реєс

Бонусні спіни і Нот Zone від Playboy

Автомат Playboy передбачає можливість заробити бонусні оберти, які даються не лише за три скаттери, які в довільному порядку випали на ігровому полі, але і за три та більше диких символи. Кількість безкоштовних обертів та призові в цьому режимі залежать від кількості картинок, які запустили бонусний раунд. Зона «Hot Zone» – ще одна можливість автомату. Якщо в «гарячу зону» потрапляє розкид, від стає диким та заповнює певну територію.  Грати безкоштовно автомат Плейбой – справжнє задоволення!