Гральні автомати Doctor Love НекстГен (Доктор любов)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Doctor Love – гральний апарат від виробника NextGen з символами на тематику кохання, яке є найкращими ліками від будь-якої хвороби. Звичайні та безкоштовні оберти барабанів, ризикована гра, символи з лікарями та медичною атрибутикою доступні онлайн без реєстрації.

doctor_love_грати_онлайн_бесплат

Правила керування грою Doctor Love

Для того, щоб розпочати гру потрібно відрегулювати кнопками «+» та «-» біля вікна «Lines» кількість ліній (20). Клавіші «+» та «-» біля віконечка «Bet» відповідають за розмір ставки, від 0.01 до 2.00. «Max» – це клавіша, яка запустить оберт з максимальною ставкою. «Spin» прокрутить барабани один раз. «Autoplay» запускатиме котушки багаторазово. Кнопка «Info» відкриває таблицю з правилами та особливостями різних режимів гри, а також виграшними комбінаціями. Призові на гральному автоматі нараховуються, якщо з ліва на право на одній лінії випали однакові символи. Картинки з медичною сестрою, пацієнтом, лікарською атрибутикою – це звичайні малюнки, за які у комбінаціях даються призові. Особливий символ «Лікар» – Wild, який дає 50 000, 1000, 200, 10, 2 кредитів, а також доповнює комбінації. Символ лінійки з сердечками – це скаттер. У ризик-грі потрібно вгадати колір та масть карти.

doctor_love_грати_онлайн_без_реєс

Гральні автомати фрі-спіни від Доктора Лав

Режим гри онлайн без реєстрації передбачає можливість отримати фрі-спіни. Шарові оберти запускаються після випадіння трьох та більше скаттерів. Якщо на полі з’явилося п'ять розкидів, то активуються 20 бонусних прокруток. В цьому режимі можна отримати додаткові безкоштовні оберти.