Гральні автомати 5 Knights НекстГен (5 Рицарів)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат 5 Knights від NextGen на лицарську тематику онлайн бесплатно подарує шанс заробити призові демо-кредити за допомогою обертів 5 барабанів, шанс-гри, халявних спінів. Апарат включає звичайні та особливі символи.

5_Knights_грати_онлайн_без_реєс

Правила гри та підрахунок комбінацій

Розпочати гру на слоті 5 Knights не складно. Для цього потрібно клавішами «+» та «-» біля віконця «Bet» визначити ставку, від 0,01 до 2,00 на лінію. «Max» автоматично виставить максимально можливу кількість кредитів для оберту. Кнопки «+» та «-» біля «Lines» увімкнуть потрібну кількість ліній, від 1 до 25. Удар по клавіші «Spin» прокрутить барабани раз. Кнопка «Autoplay» відповідає за автоматичну роботу грального автомату. Щоб ознайомитися з особливостями гри та можливостями символів, потрібно натиснути на «Info». Призові комбінації складаються на спільній лінійці з ліва на право зі звичайних символів. Рицар, дама, зброя, рука та карткові символи приносять певну кількість призових. Зображення щита з логотипом «Wild» – дикий символ, який замінює прості піктограми. Зображення з замком – скаттер. Після виграшного обертання можна збільшити здобуток у грі-на ризик. Тут слід вгадати масть та колір гральної карти.

5_Knights_грати_онлайн_без_реєс

Гральні автомати 5 Knights шарові прокрутки

При випадінні в довільному порядку від трьох розкидів, вмикається 15 обертів, під час яких виграш подвоюється. Особливість туру – можливість не втратити кредити з демо-рахунку та суттєво примножити свій призовий фонд.