Гральні автомати 300 Shields НекстГен (300 Спартанців)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат 300 Shields – це можливість випробувати звичайну гру, бонусні оберти, гру з ризиком. Слот, грати на якому можна безкоштовно, присвячений епічному поєдинку спартанського війська.

300_shields_бесплатно_онлайн

300 Shields правила, комбінації, гра на подвоєння

Процес гри на апараті не складний. «Плюс» та «Мінус» біля «Lines» відрегулюють потрібну кількість ліній, до 25. «Плюс» та «Мінус» біля «Bet» відповідають за ставку. Кнопка «Max» забирає з рахунку максимально можливу кількість демо-кредитів для оберту.  Щоб котушки запрацювали треба вдарити по кнопці «Spin», яка активізує одноразову прокрутку. «Autoplay» відповідає за самостійну роботу барабанів. «Info» – кнопка, яка допоможе пригадати потрібні правила. Виграш після оберту дається, якщо на лінії склалась потрібна комбінація. Гральний автомат 300 Shields включає в себе прості піктограми – гральні карти, історичні герої, зброя, які дають певний виграш. Обличчя спартанського воїна в шоломі – це особливий дикий малюнок, який робить будь-яку комбінацію повнішою. Великий щит – скаттер. Ризик-гра дає можливість збільшити призові. Тут потрібно вгадати колір чи масть карти.

300_shields_бесплатно_онлайн

Гральні автомати 300 Спартанців бонус-спіни

Якщо на полі випадає від трьох зображень щита, то вмикаються халявні спіни. Призові в цьому режимі, якщо грати безкоштовно, нараховуються по останнім ставкам з подвоєнням. Під час шари можна заробити ще 5 обертів, під час яких виграш помножиться в п'ять разів, а також отримати додаткові вільні прокрутки.