Гральні автомати Mega Fortune НетЕнт (Мега Фортуна)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Mega Fortune – онлайн гральний автомат від виробника NetEnt, основними символами якого є дорогі прикраси та інші атрибути багатого життя. Щоб грати на апараті безкоштовно без реєстрації на рахунок дається певна кількість демо-кредитів.

Mega_Fortune_грати_безкоштовно

Правила гри та основні символи

Перед запуском прокруток 5 барабанів ігрового апарату в режимі онлайн, необхідно звернути увагу на його основні клавіші. За кількість активних ліній відповідає кнопка «Bet Lines», від 1 до 25. Клавішою «Bet level» виставляється бажана ставка на одну лінію, від 1 до 4. Клавіша «Max bet» запустить оберти з максимальною ставкою – 100 кредитів. Щоб дізнатися про загальний розмір ставки на спін потрібно подивитися в віконце «Bet». Запуск одноразових обертів здійснюється завдяки круглій клавіші зі стрілками. Маленька клавіша «Auto» запускає автоматичні прокрутки. Щоб викликати табло з інформацією про виплати, необхідно натиснути на «Paytable»

Mega_Fortune_грати_безкоштовно

На ігровому автоматі є звичайні символи (автомобіль, годинник, обручки з зображенням ігрових карт, банкноти, бокал з коньяком та сигарами), які приносять певну кількість призових, максимум 1000. До бонусних картинок апарату також відносяться картинки з колесом фортуни, гарною яхтою (дикий символ), пляшкою з шампанським.

Гральні автомати Mega Fortune бонуси фортуни

Розробники включили в ігровий автомат декілька бонусів. Так, якщо на одній лінії з ліва на право випадає від трьох картинок з Колесом Фортуни, то вмикається халявна прокрутка рулетки, яка принесе певний виграш. Якщо на полі апарату в довільному порядку випаде від 3 розкидів, то запустяться безкоштовні оберти. Специфіка таких прокруток в тому, що вони не знімають з рахунку кредити.