Гральні автомати Guns N’ Roses НетЕнт (Ганс енд Роузес)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Guns N’ Roses – онлайн гральний автомат від NetEnt, на музичну тематику. Безкоштовно та без реєстрації грати на ігровій машині можна завдяки демо-кредитам. Головними героями автомату є популярні музиканти однойменного рок-колективу. На слоті є 5 барабанів та 20 ліній.

Guns_NRoses_грати_онлайн_безкоштовно

Правила та значення символів

Перед першою прокруткою потрібно виставити ставку та кількість ліній. На кожну лінію стрілками під «Coin value» ставиться від 0,01 до 1 кредиту. Клавіші під «Level» помножують кредити від 2 до 10 разів. «Max bet» автоматично крутить барабани по максимуму (200). Клавіша з двома стрілками запускає один спін. «Autoplay» запускає багаторазові оберти. Кнопка «i» відкриває таблицю з виплатами. Основні символи автомату – музиканти групи Guns N’ Roses, медіатор та гральні карти. «Bonus» та символ з логотипом «Guns N’ Roses» – це розкид та дикий символ. Перший відповідає за запуск бонусної гри, а другий доповнює комбінації. Картинка у вигляді хреста Appetite for Destruction Wild ще один дикий символ, який заповнює до 5 комірок. Гра на ризик на автоматі відсутня.

Guns_NRoses_грати_онлайн

Гральні автомати Guns N’ Roses дарують три бонуси

Якщо грати безкоштовно, то є можливість спробувати три бонусних режими. Перший призовий тур з музичним Колесом Фортуни запускається після випадіння трьох скаттерів. Під час даного раунду можна або заробити призові, або перейти в іншу бонусну гру – The Crowd Pleaser Bonus Game. В даному режимі є три раунди. Якщо пройти всю гру, то можна отримати третій бонус – безкоштовні оберти Encore Free Spins.