Гральні автомати Disco Spins НетЕнт (Диско Спіни)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Disco Spins від NetEnt присвячений темі дискотек, тому на екрані слота, коли будете грати онлайн безкоштовно, можна побачити символи танцюристів, диско-кулі і гральних карт. А також отримати особливий режим фрі-спінів, який гравець обирає самостійно.

Disco_spins_ігровий_автомат_онла-1

Як почати диско-спіни?

Перед запуском барабанів слід визначитися з номіналом монети за допомогою кнопки Coin Value, далі вибрати кількість монет для ставки кнопкою Level. Можна поставити від 1 до 10 монеток на кожну лінію. Запускати обертання котушок необхідно круглою кнопкою. Максимальна ставка на спін дорівнює 200 кредитам і активується кнопкою Max Bet. Доступний і режим автоматичних обертань, який активується кнопкою Autoplay.

Disco_spins_ігровий_автомат_онла-2

Максимальний виграш при випадінні п'яти символів на активній лінії дорівнює множенню в 1000 разів. Дану виплату дає символ африканської танцівниці. Танцюрист в жовтому костюмі принесе множення виграшу в 500 разів. Решта символів дають від 5 до 200 ставок за три і більше символів. Ризик-гри в ігровому автоматі Disco Spins немає.

Два режиму бонусних обертань від Disco Spins

На ігровому автоматі Disco Spins можна виграти безкоштовні оберти при випаданні трьох-п'яти символів Диско-Шара. Перед запуском барабанів гравець має право вибрати режим гри. Наприклад, в режимі Disco Spins доступні 10 фрі-спінів, а на ігровому екрані обертаються тільки символи Танцюристів і Скаттер-символ. Доступно випадіння додаткових спінів. Другий режим фрі-спінів називається Free Spins. В даному режимі, якщо грати онлайн безкоштовно, пропонується здійснити 15 безкоштовних прокруток барабанів, під час яких діє потрійний множник.