Гральні автомати Madder Scientist БетСофт (Божевільний вчений)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий автомат Madder Scientist повинен потішити всіх шанувальників наукових експериментів. Він включає 30 призових ліній та 5 барабанів. Грати онлайн Вчений особливо цікаво з чудовою графікою. Серед символів слоту можна зустріти самого дослідника, його собаку, асистентку, а також лабораторні предмети.

Ігровий процес та комбінації Madder Scientist

Рівень фішок може виставлятись з допомогою кнопки Choose coin у діапазоні від 0,02 до 0,5. Сама ж ставка показана у блоці Bet. Виставити кількість ліній можна у грі без реєстрації не більше тридцяти (Select Lines). Грати на автоматі можна тільки безкоштовно. Головне завдання збирати призи та отримувати задоволення від процесу.

madder_scientist_грати_онлайн

Розпочати обертання барабанів можна кнопкою Spin, а найбільші ставки запускаються через MaxBet Spin. Призові кредити дають комбінації у кількості від двох до п’яти однотипних картинок в правому напрямку.  За зображення науковця дадуть 75-1000-1250-2500 За картинку доктора дають 75-1000-1250-2500 фішок, помічниця та собака подарують 2500 та 2000 фішок, а інші символи – значно менше. Цікава можливість пропонується з респінами після кожного обертання. Просто виберіть той барабан, який ви хочете змінити, але за це будуть зніматися додаткові умовні фішки.

madder_scientist_грати_бесплатно

Ігровий автомат «Божевільний вчений» без реєстрації

Три символи мензурок, які випали на трьох барабанах можуть активувати бонус Click Me. Слід вибрати деякі мензурки, щоб отримати призові. У кінці таких випадінь постане слово Collect, що дасть прибутковий виграш. Дикий символ, що розширюється на одному із барабанів може бути включений опцією Switch – треба три картинки. Ще одна бонусна гра відкривається без реєстрації після появи трьох зображень морквин на будь-якій комірці автомату Безумний вчений.