Гральні автомати Lucky Lady's Charm deluxe Новоматік (Леді Удача)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий апарат Lucky Lady's Charm deluxe від Novomatic давно став популярним і відомим, оскільки його основною темою є удача. Символіка апарату представлена підковами, чотирьохлистником, сонечками, золотими монетка і іншими картинками.

lucky_ladys_charm_безкоштовно_без_реєстрації

Принципи ігрового процесу Lucky Lady's Charm deluxe

Грати безплатно на слоті Lucky Lady's Charm deluxe слід тільки після вибору ставки. Для цього варто визначитися з кількістю активних ліній (+/- у віконці Lines) і кількістю кредитів для ставки на кожну з ліній в грі (+/- у віконці Bet / Line). У кожного є можливість поставити від 1 до 1000 кредитів на спін. Кнопка Start запускає котушки барабанів. Максимальний виграш приносить Леді Удача, вона приносить множення ставки на переможній лінії в 9000 разів, а ще виконує роль дикого символу. Символи Амулет і Божа корівка дають множення ставки в 1500 разів. Інші символи приносять від 4 до 800 ставок при випаданні трьох-п'яти однакових зображень. У ризик-грі можна подвоювати виплату за останній спін до п'яти разів поспіль, якщо вдасться вгадати якого кольору закрита карта, але при неправильному виборі втрачається все вигране за останню крутку барабанів.

lucky_ladys_charm_онлайн_бесплатно_грати

Ігровий автомат приносить удачу у вигляді бонусних спінів

В ігровому апараті Lucky Lady's Charm deluxe можна виграти безкоштовні запуски барабанів з особливими можливостями. Фріспіни активуються при випаданні трьох-п'яти символів Кришталевої кулі в будь-якому з осередків слота. Гравець отримує право на 15 фрі-спінів, під час яких кожен виграш буде множитися на три, причому доступний повторний запуск безкоштовних обертань барабанів.