Гральні автомати Lucky Haunter Ігрософт (Пробки)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Lucky Haunter (Пробки) від Igrosoft присвячений тематиці пабу. Слот передбачає можливість грати безкоштовно. Символи пива, вина, пробок, підков, раків, креветок, які обертаються в режимі онлайн і без реєстрації, дозволять взяти участь в двох бонусних іграх і ризик-грі.

lucky_haunter_грати_онлайн-e1462762106334

Як зробити ставку в грі пробки?

На гральному автоматі Lucky Haunter можна активувати від 1 до 9 ліній, використовуючи кнопки: 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. Кнопка Bet призначена для вибору кількості монеток, які будуть поставлені на кожну лінію (від 1 до 25 монет). Максимальна ставка дорівнює 225 кредитам. Запускає обертання барабанів кнопка Start. Максимальний виграш дає символ Пробки, яка поповнить рахунок гравця на 5000 фішок. Символ Підкови принесе до 2000 кредитів, інші символи дають множення ставки дещо менше. Варто відзначити, що виграшні комбінації складаються зліва направо і навпаки. Оригінальна ризик-гра в слоті Пробки пропонує до п'яти разів поспіль подвоювати виграш. Принцип гри простий - вибрати банку пива з більшим числом ніж у дилера. Вибір робиться за допомогою кнопок для вибору активності ліній.

lucky_haunter_грати_бесплатно

Оригінальні бонусні ігри від Lucky Haunter

Якщо грати безкоштовно, то бонусна гра Пробки запускається при випадінні трьох-п'яти символів Синіх пробок. Перевертаючи пробки, можна отримати різне множення підсумкової ставки, але при випадінні пробки з написом Exit гра припиниться. Відкривши всі п'ять пробок вдало, гравець потрапляє в супер-бонусну гру. Тут необхідно вибрати одну з двох запропонованих страв, якщо під кришкою виявиться курка, то в якості подарунка гравець отримає додатковий множник.