Гральні автомати Lost Бетсофт (Загублений, Лост)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Lost – ігровий автомат від BetSoft, схожий на класичні книжки за своєю тематикою. Він пропонує всім прихильникам азартних ігор можливість безкоштовних розваг. Ви зможете зустріти на барабанах автомату: мандрівника, хрест, собачку, мумію та інші єгипетські символи. Грати безкоштовно треба на п’ятьох барабанах, де розкидані 30 ліній для виплат.

lost_грати_бесплатно

Комбінації, символи та умови

Через кнопку Win Pays можна познайомитись з правилами взаємодії з апаратом Lost. Клавіша Spin дозволяє запустити обертання єгипетських символів. Ставки змінні та фіксуються натисканнями на Bet per Line и Choose Coin. А поступово виставляти кількість ліній можна з допомогою -Select Lines+. Для максимальних ставок існує клавіша MaxBet Spin (виставляє 150 фішок). Отримати виграш можна після складання від трьох до п’яти елементів поспіль. Картинка провідника оплачує 100/250/500, мумія - 250/500/1000. Найбільше заплатять за комбінації з Мандрівником -  400/1000/2500 за відповідні кількості. Випадіння кобри зможе заповнити середній барабан через появу диких символів, які подвоять виграші. Мавпочка відкриває цікаву функцію Monkey Click Me, що покращить виграш учетверо – символи почнуть переміщатись, навіть якщо грати безкоштовно.

lost_грати_безкоштовно_без_реєстрації

Ігровий автомат Lost подарує бонуси

На середньому барабані можуть активуватись безкоштовні респіни. «Загублений» слот дасть таку можливість, що додатково збільшить кількість виграшів на лініях виплат. Приз може збільшитись вп’ятеро, якщо буде запущено респін на середньому барабані. А чотири картинки з Оком Ра допоможуть відкрити бонус Мумії. Запуститься гра, у якій слід відкривати двері та отримувати призи. Шанувальники Єгипту зможуть безкоштовно пограти на цьому гральному автоматі.