Гральні автомати - King of Cards Грінтюб (Король Карт)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий автомат King of Cards від Novomatic - це слот, в якому головними символами стали гральні карти. Джокер, колода карт, масті карт і карткові символи дозволяти пограти онлайн без реєстрації і зіграти в ризик-гру.

king_of_cards_грати_бесплатно_онлайн

Як запустити обертання котушок King of Cards?

Перед тим як запустити обертання барабанів кнопкою Start, обов'язково слід вибрати розмір ставки на лінію, для цього є кнопки +/- у віконці Bet / Line. Кількість активних ліній визначається кнопками +/- у віконці Lines. Підсумкова ставка показана в віконці Bet. Максимальна ставка дорівнює 1000 кредитах на спін. Максимальний виграш дає символ Джокера, який виконує роль дикого символу. При з'єднанні п'яти однакових джокерів на активній лінії гравець отримує множення ставки в 9000 разів. За інші символи можна отримати різні множення, про них можна дізнатися в таблиці виплат. Ризик-гра пропонує до п'яти разів поспіль подвоювати виграш за останній спін. У грі на шанси необхідно просто вибирати колір закритої карти. Але неправильний вибір призведе до втрати всього виграшу.

king_of_cards_грати_бесплатно

Ігровий автомат дарує додаткові спіни

При випаданні трьох і більше символів фішок запускається низка безкоштовних обертань барабанів. Гравець отримує 15 фрі-круток, де кожен виграш буде помножений на три. Також під час дії фріспінів можна виграти ще 15 додаткових запусків котушок. Інших бонусів або бонусних ігор в ігровому автоматі King of Cards немає.