Гральні автомати Katana Грінтюб (Катана)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Katana – гральний автомат від виробника Novomatic. Грати на апараті можна без реєстратії в режимі звичайної гри, а також під час вільних обертань котушок чи подвоєння виграшу у грі на ризик.

katana_грати_онлайн_безкошто

Особливості гри Katana і можливі призові

Для того, щоб бавитись на ігровій машині потрібно виставити кількість кредитів. Напис Credit вказує поточну кількість кредитів (первинно 500). Кнопкою Lines виставляються лінії, 1 до 20. Bet/Line відповідає за ставку на лінію, від 0,01 кредиту до 5 кредитів. Bet – загальна ставка на оберт. Клавіша Start вмикає одноразову прокрутку барабану. Paytable відкриває поле з правилами і комбінаціями. Призові нараховуються, якщо на полі зібрана комбінація від 3 до 5 символів.

katana_грати_без_реєстрації

На гральному апараті Katana є 11 простих картинок, за які нараховуються певні призові (гральні карти, воїни, споруди, гейші). «Диким» символом гри є «Сьогун» (лисий японець). Скаттер – це зображення катани.  Кожний успішний спін дає можливість подвоїти призові у грі на ризик. Кредити помножуються, якщо вгадати колір карти. Неправильна відповідь спалює призові.

Ігровий апарат Катана безкоштовні оберти та бонус

Скаттер не тільки приносить великі призові, але й запускає бонусні прокрутки. Якщо на полі випаде від трьох розкидів, то автомат буде працювати в автоматичному режимі та покрутить барабани по колу рівно 10 разів. Всі кредити на рахунку при цьому зберігаються. Бонус Сьогуна – ще одна несподіванка автомату. Сьогун може заповнити всі комірки ігрової машини, якщо грати без реєстрації.