Гральні автомати Jewel Action Грінтюб (Коштовне каміння)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Виробник Novomatic підготував для шанувальників коштовного каміння онлайн автомат Jewel Action, грати на якому можна без реєстрації. А наявність демо-кредитів робить оберти 3 котушок ще й безкоштовним. На ігровій машині також є 10 фіксованих ліній та бонусні ігри.

jewel_action_грати_онлайн_безкошт

Рекомендації для гри на Jewel Action та основні символи

Для того, щоби відкрити ігрове поле варте натиснути на «Play now». Клавіші «+» чи «-» під «Bet/line» відповідають за ставки, від 0,04 до 10. На автоматі автоматично виставлено 10 фіксованих ліній. Клавіша «Start» один раз обертає котушки. «Autoplay» крутить барабани в режимі автогри. Клавіша «Paytable» відкриває таблицю виплат. Призові кредити нараховуються, якщо з ліва на право склалась комбінація з однакових символів. На гральному автоматі є символи у вигляді коштовного каміння за які нараховуються призові. Але найбільші призові дає король – 5000 кредитів при максимальних ставках. Крім цього, король може випасти у всіх комірках та принести джекпот в 50 000 кредитів. За королеву нараховується 1000 кредитів. Картинка з джокером, прибирає інші символи. Також на слоті Jewel Action представлені три спеціальні дикі символи – скринька та золотий ключик, картинка «Wild», яка є диким символом гри.

jewel_action_грати_онлайн_бесплат

Бонуси автомату Коштовне каміння

Простий автомат Jewel Action ховає в собі два цікавих бонуси. Наприклад, під час раунду Gem Streak в випадковому порядку випадають коштовності, ціна яких постійно зростає. Під час бонусу Mystery також нараховуються кредити. Кількість призових в цьому режимі залежить від розміру ставки під час обертів котушок. І це все доступно, якщо грати онлайн.