Гральні автомати Jekyll and Hyde Бетсофт (Джекілл та Хайд)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Jekyll and Hyde – ігровий автомат від виробника Betsoft Gaming, на якому завдяки демонстраційним кредитам грати можна лише безкоштовно онлайн. Під час звичайної гри на апараті крутяться 5 барабанів. Спіни без реєстрації можуть принести призові та бонуси.

Jekyll_and_Hyde_грати_онлайн_беспла

Особливості ігрового процесу та символів

Перед тим, як зробити перший оберт на ігровому автоматі Jekyll and Hyde , потрібно клавішами «плюс» та «мінус» над «Select Lines» відрегулювати кількість призових ліній, від 1 до 30. Кнопками «плюс»/ «мінус» «Bet per Line» визначається ставка. Щоб безкоштовно онлайн зробити спін по максимуму потрібно натиснути на «Max Bet». Після всіх налаштувань можна тиснути на кнопку «Spin», що здійснить оберт. Лише один удар по «Auto Play» дозволить здійснити багаторазові прокрутки. Вікно з правилами та виплатами відкривається клавішею «View Pays». На онлайн апараті є звичайні малюнки, які в комбінаціях приносять виграш.  Найбільші призові дають символи з головними персонажами. Картинка з «Dr. Jekyll and Mr. Hyde» – дикий символ. Символи з колбами – розкиди, які відповідають за бонуси. Після виграшного спіну можна помножити призові у ризик-гри «Орел чи Решка».

Jekyll_and_Hyde_грати_онлайн_без_реє

Ігрові автомати Jekyll and Hyde шарові оберти та бонуси

Якщо на ігровому апараті випадуть колби з рідиною, запустяться безкоштовні прокрутки. Під час цього режиму демо-рахунок може тільки збільшуватися.  Також на апараті Jekyll and Hyde є дві бонусні гри. В раунді «Mr. Hyde» потрібно грати на темну сторону Хайда. Мета бонус-туру «Dr. Jekyll» – приготування цілющого зілля.  слід приготувати чарівне зілля.