Гральні автомати Indian Spirit Грінтюб (Дух індійців)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Indian Spirit від Novomatic є досить цікавою грою, яка присвячена культурі древнього народу – індійцям. Символи гри представлені: вождем, ловцем снів, індійцем, вогнищем, томагавком, орлом і картковими символами. Кожен може грати онлайн безкоштовно та без реєстрації.

Indian_Spirit_onlajn_besplatno

Налаштування ставок індійців

За допомогою кнопок +/- в віконці Bet встановлюється розмір ставки на одну лінію. Гравець може поставити від 0,02 кредиту до 5,00 кредитів на кожну з ліній у грі. Далі потрібно обрати лінії, що приймуть участь у грі, використовуючи кнопки +/- в віконці Lines. Після того, як буде обраний розмір ставки спін, потрібно активувати оберти барабанів кнопкою Start. Символ Вождя індіанців принесе максимально можливу винагороду в гральному автоматі, він повертає 1000 ставок, які були зроблені на призовій лінії, якщо поєднається п'ять таких символів. Що ж стосується інших символів, то вони дають значно менші винагороди, особливо це стосується символів гральних карт. А ось символ ловця снів не дає винагород, тому виконує роль дикого символу. Гральний автомат Indian Spirit містить гру на шанси, у якій можна подвоїти останній виграш. Вгадавши колір закритої карти, останній виграш можна збільшити до 32 разів.

Indian_Spirit_onlajn

Гральний автомат та безкоштовні спіни від індійців

Символ орла у гральному автоматі Indian Spirit виконує роль символу розкиду та активує низку безкоштовних спінів. Онлайн безплатно грати може кожен та впіймавши три таких картинки отримає 10 безкоштовних обертів барабанів. Під час таких запусків гравців чекає декілька сюрпризів. По-перше, є можливість виграти додаткові безплатні спіни, а символ розкиду йде смугами, підвищуючи ймовірність випадіння призової комбінації.