Гральні автомати Fruit Cocktail Ігрософт (Клубнічки)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Одним з найбільш відомих ігрових апаратів від Igrosoft є слот Полунички, або Fruit Cocktail. У цей фруктовий апарат можна грати онлайн і без реєстрації, спостерігаючи як на ігровому екрані обертаються символи фруктів.

fruit_coctail_2_ігровий_автомат_грати_безплатно

Як зробити ставку у фруктовому слоті Fruit Cocktail?

В ігровому автоматі Fruit Cocktail вибір ліній проводиться за допомогою кнопок 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line, які активують відповідну кількість ліній. Кнопка Bet One використовується для вибору кількості кредитів, які можна поставити на кожну лінію (від 1 до 200 кредитів). За допомогою кнопки Bet Max виставляється максимальна ставка в 1800 кредитів. Запуск котушок відбувається при натисканні на кнопку Start. П'ять символів з логотипом гри, який також є і диким, принесуть множення ставки в 5000 разів, а ось символ лимона принесе від 100 до 2000 кредитів. Варто відзначити, що виграшні комбінації створюються при з'єднанні символів в безперервну ланцюжок зліва направо і справа наліво. У ризик-грі, в якій можна подвоїти виплату за останній спін, необхідно грати проти дилера. Варто вибрати карту старшого номіналу, ніж карта дилера, для отримання подвоєння.

fruit_coctail_ігровий_автомат_грати_безплатно

Бонус «Клубнічки» від ігрового автомата

При появі трьох-п'яти символів полунички запускається бонусна гра. Суть гри в тому, що посередині екрану будуть показані три барабани, а на них випадкові символи, навколо барабанів розташована стрічка з символами, по якій переміщається миготливий бігунок. Якщо бігунок зупиниться на символі, якого немає на барабанах, виплачується виграш, рівний множенню підсумкової ставки на коефіцієнт, зазначений на екрані. При попаданні на кнопку Exit гра припиняється.