Денисюк: хтось прагне знову розділити лотерейний ринок України

Екс-заступник мера Києва Людмила Денисюк розповіла в ефірі радіопередачі «Голос Столиці» як працює лотерейний ринок України, який за два роки практично знищили.

Хтось зацікавлений в перерозподілі українського лотерейного ринку, – Денисюк

«Під час моєї роботи в Київській міській адміністрації, в Україні працювала велика кількість лотерейних компаній. Після введення в 2009 розі законодавчої заборони азартних ігор, ліцензії отримали не всі компанії, а при цьому, бюджет міста за три місяця поповнився на 127 мільйонів доларів», – зазначила Денисюк.

На думку колишнього заступника мера, відсутність ліцензій у лотерейних операторів та застосування ліцензійних умов міністерством фінансів говорить про те, що бізнес знаходиться в тіні та вигідний комусь, але тільки не державі.

«Ми довго виводили лотерейний бізнес України з тіні, а нова влада за два роки практично знищила цей ринок. Фінанси, отримані операторами, йдуть повз бюджет та потрапляють в інше русло».

Зауважимо, що крупні лотереї України – «М.С.Л.» та «Патріот» вже більше року працюють без ліцензії, оскільки потрапили під санкції РНБО.