Гральні автомати River Queen Грінтюб (Королева Ріки)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


River Queen – онлайн автомат от Novomatic, гра на якому не потребує реєстрації. Гра на ризик, бонусні оберти, 5 барабанів, 50 призових ліній доступні навіть, якщо грати бесплатно. Основна тематика апарату – гральні карти.

River_Queen_грати_онлайн-e1462766808722

Правила і комбінації

Для управління автоматом передбачені різні кнопки. Клавіші «+» та «-» під «lines» – міняють кількість ліній, від 1 до 50, кнопки «+» і «-» під  «Bet/line» виставляють кредити на лінію, від 0,01 до 2. 00. Для обертів барабанів слід вдарити на «Start». Для автоспінів – на «Autoplay». Таблиця з можливими комбінаціями відкривається кнопкою «Paytable». Призові комбінації складаються з однакових картинок, які випали на одній лінії з ліва на право. На слоті представлені прості картинки, які приносять призові. Символ с Жінкою – це дикий символ, який доповнює призові комбінації, а також приносить 2000, 400, 120, якщо ставити по максимуму. Білий корабель – скаттер гри. Якщо в випадковому порядку випадає 3 скаттера, включаються автоматичні оберти. Після вдалого оберту, клавіша «Gamble» дозволяє запустити гру на ризик, в якій треба вказати правильну карту.

River_Queen_грати_онлайн_бесплатно

Гральні автомати River Queen дикі оберти

Якщо на ігровому полі після оберту з’явиться від 3 розкидів (скаттерів), запустяться автоматичні оберти. Особливість такої бонусної гри – ще один додатковий дикий символ у вигляді білого пароплава.