Гральні автомати Грінтюб Hot Chance (Гарячий Шанс)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Hot Chance – гральний автомат, який виробник Novomatic підготував для прихильників класичних слотів. Звичайна гра, гра на подвоєння, бонус «Hot Chance», 3 котушки та 5 ліній виплат доступні для гравців безкоштовно без реєстрації. Щоб зробити спін достатньо налаштувати апарат та вдарити по відповідній клавіші.

Hot_Chance_-besplatno_onlajn

Як грати на слоті Гарячий Шанс

Наявність демонстраційних кредитів (500) дає можливість грати на автоматі безкоштовно без реєстрації. Але перед першим обертом барабанів, необхідно визначити кількість ліній, натиснувши на відповідні клавіші під «Lines», від 1 до 5. «Bet/Line» визначає розмір ставки на лінію, від 0,04 до 20. В меню «Bet» відображається загальна кількість кредитів, поставлених на оберт, максимум 100. Після цього, можна нарешті вдарити на «Start» (барабан обернеться раз) або на «Autoplay» (запуститься режим автоматичної гри). «Paytable» відкриє віконце з виплатами та правилами. Виграш рахується, якщо після оберту барабанів на лініях автомату Hot Chance випало від 3 однакових картинок. Найкрупніші призи даються за малюнок із сімками – до 15 тис. Якщо оберт котушки був успішним, то можна ризикнути та збільшити виграш у шанс грі. Тут достатньо вказати на потрібний колір карти.

Hot_Chance_-besplatno

Гральні автомати Hot Chance спекотні можливості

На апараті від Novomatic відсутні халявні спіни, однак безкоштовно та без реєстрації гравці можуть випробувати інший бонус під назвою Hot Chance. Його суть полягає в тому, що коли все поле ігрового автомату заповнюється однаковим зображенням то призові множаться.