Гральні автомати Dazzling Diamonds Грінтюб (Сліпучі Діаманти)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Dazzling Diamonds – гральний автомат від виробника Novomatic з 5 барабанами, 5 лініями виплат, грою на подвоєння. Завдяки наявності на рахунку демо-кредитів, грати онлайн на машині можна не лише без реєстрації, але і безкоштовно.

dazzling_diamonds_грати_онлайн_беспла

Початок гри та налаштування ставок на Dazzling Diamonds

Перед тим, як грати онлайн кнопкою «Lines» виставляються призові лінії, від 1 до 10. Клавіша «Bet/Line» визначає розмір ставки, від 1 до 10. Максимальна ставка складає 100 кредитів. Щоб дізнатися про правила гри, потрібно натиснути на клавішу «PayTable». Оберти барабанів здійснюються клавішою «Start». На автоматі передбачена ще одна клавіша, яка відповідає за автоматичну прокрутку барабанів – «Аutoplay». Призові комбінації складаються, якщо випало від 3 аналогічних символів.

dazzling_diamonds_грати_онлайн_без_реє

Символи та гра на ризик

Майже всі символи гри Dazzling Diamonds – це коштовності, за які нараховується певна кількість призових. Найбільший виграш при максимальних ставках приносить голубий брильянт в розмірі 50 000, 5000, 500 кредитів. Годинник – скаттер. Призові нараховуються, якщо в довільному порядку на полі випало від трьох розкидів. Після вдалого спіну на апараті Dazzling Diamonds подвоїти призові можна у грі на ризик, в процесі якої потрібно відгадати колір оберненої карти