Гральні автомати Cinderella Грінтюб (Попелюшка)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Компанія Novomatic пропонує грати бесплатно на ігровому автоматі Сindereela. Гра присвячена відомій казці про Попелюшку, тому символіка слоту представлена: Попелюшкою, Принцом, мишами, гарбузом, туфелькою, феєю і картковими символами.

Cindereela_ігровий_автомат_онла-1

Маніпуляції зі ставкою

Для управління ставкою в ігровому автоматі доступні кілька кнопок: +/- у віконці Bet / Line - для вибору кількості кредитів на лінії, і +/- у віконці Lines - для активації призових ліній. Обертання котушок запускаються в онлайн-слоті кнопкою Start. Також доступний режим автоматичних спінів, який активує кнопка Autoplay. Мінімальна ставка дорівнює 4 кредитам, а найвища - 1000 кредитам. Всі виграші вказані в таблиці виплат (кнопка Paytable) з урахуванням розміру поточної ставки. Виграшні комбінації складаються зліва направо при з'єднанні на призовий лінії трьох-п'яти однакових зображень, а в деяких випадках навіть двох картинок. При випаданні виграшних комбінацій гравець отримує право на подвоєння виграшу, для цього необхідно запустити ризик-гру і вгадати в ній колір карти. У разі неправильного вибору весь виграш буде анульовано.

Cindereela_ігровий_автомат_онла-2

Cinderella може подарувати 30 фрі-спінів

Символ Феї, яка виконує роль скаттера, запускає призові обертання барабанів. При появі трьох-п'яти символів розкиду гравець отримує до 30 фрі-спінів. У період безкоштовних обертань котушок діє раніше зроблена ставка, а також всі виграші автоматично множаться на два, тобто є додатковий мультиплікатор. Інших бонусів або бонусних ігор гральний автомат автомат не має.