Гральні автомати Cash Farm Грінтюб (Ферма)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


На гральному автоматі Cash Farm від Novomatic гравця чекає ферма з численними тваринами і картковими символами. Основними символами є зображення Ферми і Трактора. У слоті є бонусна гра і бонусна функція Reel Refill, в яку можна грати онлайн безкоштовно.

Cash_Farm_ігровий_автомат_онла-1

Як налаштувати ставки в слоті Cash Farm?

В ігровому апараті Cash Farm гра ведеться по 25 лініях, активність яких не змінюється. Визначити розмір ставки на лінію в грі слід за допомогою кнопок +/- у віконці Bet / Line, остаточний розмір ставки показаний в віконці Bet. Обертання котушок запускається кнопкою Start, а ще можна активувати автоматичні спіни кнопкою Autoplay і просто спостерігати за грою. Мінімальна ставка дорівнює 25 кредитам, а максимальна - 12500 кредитом.

Cash_Farm_ігровий_автомат_онла-2

П'ять символів Ферми дають множення ставки на лінії в 5000 разів. Даний символ виконує роль дикого і замінює будь-яке зображення в грі. Символ Корови помножить ставку на призовій лінії в 1000 разів. У ризик-грі можна подвоїти виграш за останню прокрутку в два рази, просто вгадавши колір закритої карти.

Бонус Pick & Win

В ігровому автоматі, якщо грати онлайн безкоштовно, є бонусна гра Pick & Win, яку запускають три-п'ять символів розкиду –  трактор. У ній потрібно відшукати за тюками з сіном додаткові кредити. Функція Reel Refill підвищує ймовірність отримання виграшних комбінацій. Полягає вона в зникненні помноженні комбінацій символів і на їх місце опускаються нові картинки, створюючи нові призові можливості.