Гральні автомати Bullion Bars Грінтюб (Злитки)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Bullion Bars – ігровий автомат від Новоматік, що відкриває для всіх шанувальників слотів можливість грати бесплатно в онлайн режимі. Він пропонує старомодні три барабани та двадцять ліній виплат. Щоб отримати призові кредити, слід зібрати трьохсимвольні комбінації та подвоїти свої призові у ризик грі.

Bullion_bars_ігровий_автомат_онла-1

Як грати на слоті

Перегляньте умови гри безкоштовно у інформаційній таблиці виплат Paytable, а більше – у меню More Info. Якщо грати на слоті від Грінтюб онлайн бесплатно, то ставки можна виставити клавішами Bet/Line, при цьому кількість ліній на трьох барабанах встановлюється в межах від 1 до 20. Можна крутити барабани одноразово (Start), або автоматично – Autoplay. Гра має декілька символів, серед яких є різні варіанти картинок «Bar». Напис «Bullion Bar» відкриває найбільший приз – 2500 кредитів. При випаданні його на всьому ігровому полі – гравець отримає 50 тисяч кредитів. Картинки «Нулі» не грають ролі в послідовностях, а Зірки дають невеликі призи – до 50 фішок. Bullion Bar має прибуткову ризик-гру, що починається Gamble, а зупиняється через Collect.

Bullion_bars_ігровий_автомат_онла-2

Гральний автомат Bullion Bars – збирайте золото

Гра на ризик передбачає просування по золотій драбинці, при цьому треба тільки вгадувати варіанти шансів. Бонусною функцією є «Streak Bar», який запускає полосу спецсимволів та вмикається у довільному порядку, якщо не було виграшного обертання барабанів. Функція відкриває можливість вигравати в декілька разів більше. Гральний автомат Bullion Bars – цікавий простий апарат.