Гральні автомати Book of Ra Грінтуб (Піраміда)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Пригодам відомого шукача реліквій – Індіані Джонсу, присвячений гральний автомат Book of Ra Deluxe від Novomatic. Грати безкоштовно і без реєстрації, щоб знайти книгу Ра дозволяє слот Book of Ra Deluxe, в якому основні символи представлені книгою Ра, Індіаною Джонсом, скарабеєм, мумією і різними символами гральних карт.

Book_of_ra_deluxe_Безкоштовний_ігров-1

Як виставити ставки та інші налаштування

Щоб визначитися з кількістю активних ліній використовують кнопки +/- у віконці Lines, далі кнопками +/- у віконці Bet/Line вибирають кількість монет, які будуть поставлені на кожну лінію. Гравець має право поставити 1 до 200 віртуальних кредитів на кожну лінію, причому максимальна ставка дорівнює 2000 кредитам. Обертання котушок запускаються кнопкою Start. За п'ять символів шукача пригод можна зібрати множення ставки на лінію в 5000 разів, мумія фараона принесе 2000 ставок, інші зображення дають дещо менші виплати, особливо це стосується критичних символів. У ризик-грі грального автомату Book of Ra Deluxe можна отримати множення виграшу за останній спін до 32 разів, якщо правильно визначитися з кольором карти, яка з'явиться на екрані.

Book_of_ra_deluxe_Безкоштовний_ігров-2

Book of Ra Deluxe бонуси грального автомату

Символ Книги Ра є одним з найважливіших символів, адже він активує 10 безкоштовних обертань котушок з особливими можливостями. Якщо грати безкоштовно, після випадіння трьох-п'яти символів книги Ра на екрані випадковим чином обереться додатковий дикий символ, який буде активним протягом дії безкоштовних обертань. Доступні додаткові фрі-спіни при появі символу Книги Ра.