Гральні автомати Big Catch Грінтюб (Рибалка, Великий улов)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Big Catch – цікавий гральний автомат від Новоматік, що дає можливість спіймати призові кредити на п’ятьох котушках. Спробувати апарат можна повністю безкоштовно без реєстрації. Для того, щоб гра була успішною, треба зібрати комбінації, використовуючи звичайні символи (знаки карт), wild та напис «big catch».

Big_catch_Безкоштовний_ігрови-1

Керування автоматом та збирання комбінацій

Доступні три варіанти виставлення ліній, яких може бути 5, 10 та 20. Обертання барабанів запускаються з допомогою кнопок start или autoplay. Всі ставки можуть вказуватись через Bet/Line і складати від 0,02 до 5. Символ заміни може з’явитись на трьох барабанах. Для отримання комбінації слід скласти докупи три – п'ять однотипних символи. Підказки відкриваються через Paytable. Найприбутковіші комбінації складаються з символів «Big Catch», які дають 2500 призових.

Big_catch_Безкоштовний_ігрови-2

Чудову можливість виграти дає ризик-гра (Gamble), яка запускається після виграшного спіну. У ній варто вгадати, що випаде: перемога чи поразка. Зате завжди є можливість забрати виграшні кредити. Все це можна грати безкоштовно без реєстрації. та отримати призові в сумі 50 тисяч. Навіть після поганої гри на подвоєння може трапитись гарний улов, що забезпечується функцією «Lucky Loser».

Ігровий автомат Big Catch дарує супер-бонуси

Якщо грати Великий улов, то іноді відкривається режим «Рибалка». Вона випадає після спінів випадково та наливає води в барабани. Далі треба вибрати один із них і спробувати закинути гачок. Гравець має шанс отримати різних рибок, що принесуть 2,5, 5 або 10 тисяч призових кредитів. Ігровий апарат дозволяє отримати масу задоволення і дуже схожий до реальної рибалки.