Гральні автомати Fisticuffs НетЕнт (Кулачні бої)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Fisticuffs від NetEnt має другу назву «Кулачні бої», оскільки присвячений цій темі. Але не варто чекати суворої бійні, оскільки гра оформлена в анекдотичному стилі. Гравець має право грати онлайн безкоштовно та без реєстрації на п'яти барабанах та на 10 лініях для створення призових комбінацій.

Fisticuffs_onlajn_besplatno

Головні винагороди за бій

Як і завжди, гру починають з вибору ставки. У цьому слоті спочатку потрібно обрати вартість однієї монети, використавши кнопку Coin Value. Далі визначитися з кількістю монет, що будуть поставлені на кожну ігрову лінію (кнопка Level). Максимальна ставка досягає значення в 100 монет та активується кнопкою Max Bet. Запускаються барабани круглою кнопкою, що знаходиться посередині панелі управління. У грі бере участь 9 символів, кожен з них дає певні винагороди. Максимальний виграш приносить символ чемпіонського ременя, який поверне до 500 ставок. Символи золотого кубка та боксерських рукавичок дають по 250 та 150 ставок. Інші символи не приносять вагомих виграшів.

Fisticuffs_bez_reyestratsiyi

Гральний автомат Fisticuffs та бонуси

Гральний автомат Fisticuffs містить декілька бонусних опцій, які активує дикий символ. Дані опції представлені такими бонусами: * Straight Wild перетворює символи навколо третього барабану у дикі; * Diagonal Wild замінить символи на 2 та 4 барабані на виграшні; * Boxing Feature подарує один безкоштовний спін, під час якого всі дикі символі «замерзнуть» на барабанах.