Гральні автомати Ariana Мікрогеймінг (Аріана)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Ariana від Microgaming має п'ять барабанів та 25 ліній, на екрані показані різноманітні символи, що присвячені підводному світу. Грати онлайн безкоштовно і без реєстрації та зловити особливі фрі-спіни може кожен гравець грального автомату Ariana.

Ariana_online

Ставки на автоматі Ariana

В гральному автоматі потрібно грати безплатно та перед початком гри варто познайомитися з основними кнопками для управління. Спочатку обирають вартість однієї монети за допомогою кнопок «+» або «-», далі натискаючи на кнопку Select Coins. Гравець може обрати з досить великої кількості доступних варіантів. Потім обирають кількості монет для ставки на кожну лінію. Максимальна ставка дорівнює 125 монетам. Варто відзначити, що змінити активність ліній у даній грі неможливо. Запускаються барабани кнопкою Spin. Виграші в гральному автоматі дають три та більше однакових символів, але в таблиці виплат вказані призові, що відповідають поточній ставці. Тому при зміні ставки, виграші будуть змінюватися. Ризик-гра відсутня.

Ariana_bez_reyestratsiyi

Гральні автомати та фрі-спіни

Безкоштовні оберти барабанів активують три та більше символів морської зірки. Виграш гравця досить цікавий, оскільки під час 15 фрі-спінів символи йдуть блоками, а перший барабан може перетворитися на дикий. До речі поява символу Аріани на першому барабані принесе додаткові виграші, оскільки під час основної та додаткової гри цей символ може вкривати весь барабан.