Гральні автомати Gorilla Новоматік (Горила) на халяву

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий апарат Gorilla – якісна гра від компанії Новоматік, яка дозволяє бавитись у декількох режимах гри усім, кому подобаються джунглі. Гравець зможе побачити тут птахів, квіти, цифри, букви і саму Горилу. Для вдалої гри потрібно виграти призові, пройти ризик-гру та отримати додаткові бонуси.

Gorilla_ігровий_автомат_грати_безкоштовно

Геймплей та особливості ставок Gorilla

Забирайте найбільші виграші після того, як Горила покриє собою усі поля автомата – тоді ви отримаєте 100 тисяч кредитів. Грати можна повністю безплатно, а призи випадають після складання комбінацій на лініях виплат (від 1 до 50), які складаються із трьох-п’яти символів, і рахуються зліва-направо. На спін дозволяється виставити до сотні кредитів – Bet. У грі є скаттер і дикий символ, що допомагають гравцю. Для більшого виграшу варто спробувати гру на ризик. У ній треба відгадувати колір карт і помножувати свої кредити, отримані від обертань барабанів. Крім ризик-гри тут є й інші бонусні можливості, і все це без реєстрації. Особливе значення на апараті Горила має символ африканських континентів – скаттер, який активує бонуси.

Gorilla_ігровий_автомат_грати_безплатно

Ігровий апарат Горила – джунглі халяви

Три скаттера подарують гравцю 10 фріспінів, без потреби віддавати додаткові кредити. У випадку їх активації на барабанах випадатимуть додаткові дикі символи. Можлива також поява додаткових вільних обертань барабанів. Автомат Gorilla дає непогані призові можливості при цих фріспінах. Він забезпечить задоволення від гри та чудовий настрій.