Гральні автомати Golden Ark Новоматік (Золотий ковчег, Арк)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Golden Ark – автомат з цікавим сюжетом, створений Novomatic. Він подарує чудові пригоди та пошук скарбів безкоштовно без реєстрації. Серед символів слоту трапляються знаки карт, дівчина-авантюрист, фараон та старі механізми. Ви повинні складати комбінації із них та помножувати виграш.

Golden_Ark_ігровий_автомат_грати_безкоштовно_онлайн_без_реєстрації

Ігровий процес та комбінації Golden Ark

Ставки будуть виставлятись на ліній, яких можна виставити в кількості від 1 до 10. Ставки робляться при коефіцієнтах 0,04 – 10 через клавіші “Bet/Line». Для ознайомлення з правилами тисніть «More Info» та спочатку «Paytable». Щоб запустити барабани – треба клікнути на Старт, а для автоматичних обертань - «Autoplay». Якщо Золотий Ковчег грати безкоштовно, то треба збирати 2-5 картинок підряд. Найбільше виплачує 5-карткова послідовність дівчини в капелюсі (50 000), або фараона – 20 тисяч. Але навіть невеликі суми призових можна помножити у шанс-грі, де треба вгадати кольори карт, що мигають червоним та чорним кольорами. Починається ризик-гра після отримання фішок за обертання (тисніть «Gamble»). Забрати виграш завжди можна через  «Collect». Гра на Golden Ark – дуже вигідна, бо можна грати безкоштовно і без реєстрації, особливо з додатковими символами.

Golden_Ark_ігровий_автомат_грати_безкоштовно_онлайн

Скарби Ковчегу – знаходьте старі механізми

Стародавня книга виступає в якості дикого символу і допомагає зібрати більше комбінацій (заміняє картинки, яких не вистачає), а ще відіграє роль скаттера. Дуже пощастить, якщо випаде знак механізму, тоді гравець отримає десять безкоштовних обертань барабанів, які не вимагають оплати фішками. Це ж зображення виступає символом розширення і покриває весь барабан, що дає чудовий шанс на перемогу.