Гральні автомати Gladiator Бетсофт (Гладіатор, Воїн арени)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Gladiator – гральний автомат, розроблений Бетсофт та оформлений у колориті античного світу. На ньому треба складати комбінації із символів гладіаторів, Колізею, зброї та інших тематичних картинок. На слоті є можливість грати без реєстрації, складати вигідніші комбінації та отримувати бонуси.

Gladiator_ігровий_автомат_грат

Гральний процес слоту Gladiator

Грати безкоштовно на Gladiator треба зі знанням правил, які можна подивитись в меню view pays. Гра запускається кнопкою Spin, а Max Bet проводить її на найвищому рівні. Ставки можуть змінюватись через дві клавіші Bet per Line и Сoin value. Послідовні картинки підряд дадуть призові кредити. Гладіатори виплачують 80/160/400, а інші зображення 15 – 100. Колізей – скаттер у грі, який може оплачувати призові, де б не випадав. Символ принцеси розкидатиме пелюстки троянд і запустить на автоматі дикий символ з подвоєнням кредитів. На третьому барабані може з’явитись Герой, який відкриває функцію Gladiator Smash Wild Reel, коли увесь барабан буде вкриватись дикими символами. Вони не можуть замінити скаттер чи двері.

Gladiator_ігровий_автомат_грат-1

Великі бонуси на гральному автоматі Гладіатор

У грі є декілька цікавих бонусних можливостей. Перша з них – функція Click Me, яка дозволяє отримати додатковий виграш після того, як у комірках апарату випаде від трьох символів дверей. Головним бонусом у грі є велика епічна битва між Гладіатором та рогатим воїном. Вам потрібно обрати сторону у цьому протистоянні і якщо вибір буде правильним, то призи будуть дуже великими. І це все доступно, якщо грати без реєстрації.