Гральні автомати Garage Ігрософт (Гараж)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Ігровий автомат Garage від компанії Igrosoft перенесе в гараж, де гравці можуть грати онлайн безкоштовно і без реєстрації. В Гаражі є дві бонусних гри, гра на шанси і кілька спеціальних символів.

Garage_ігровий_автомат_грати_безкоштовно_онлайн

Ставки в Гаражі

Для управління ігровим процесом слід використовувати кілька кнопок. Вибір активних ліній проводиться за допомогою кнопок 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. Вибір кількості монет, які будуть поставлені на кожну лінію, проводиться кнопкою Bet One. На кожну лінію можна поставити від 1 до 25 кредитів. Найбільша ставка дорівнює 225 кредитам. Запуск барабанів здійснюється кнопкою Start. Максимальний приз дає символ логотипу гри, він помножить ставку в 100-5000 разів, автомобільні ключі принесуть від 50 до 1000 ставок, символ вогнегасника дає виграш від 20 до 200 помножень поставленого кредиту на лінії. Решта символів принесуть дещо менші множення. Всі виграші можна подвоїти кілька разів поспіль у ризик-грі проти дилера. У грі слід вибрати одну з чотирьох карт, якщо дана карта виявиться більшого номіналу, ніж карта дилера, виграш подвоїться. Так можна безплатно грати з вигодою.

Garage_ігровий_автомат_грати_безкоштовно_онлайн_без_реєстрації

Дві бонусних гри від Garage

У бонусній грі «Замки» необхідно відкривати гаражні замки, вибираючи один з двох запропонованих ящиків. Ящик з ключем відкриє замок, а ось порожній ящик припинить бонусну гру. Якщо пощастить відкрити всі п'ять замків, гравець отримує супер-приз у вигляді додаткових віртуальних кредитів. У бонусній грі «Ящики» необхідно відкривати коробки, в них знаходяться різні призові кредити, які залежать від інструменту, що в них лежить. Якщо ж з ящика вистрибне поліцейський, гра припиниться.