Гральні автомати Fruit Cocktail 2 Ігрософт (Клубнічки 2)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Компанія Igrosoft розробила продовження легендарного слоту Полунички, ігровий автомат назвали Fruit Cocktail 2. Як і на попереднику, в ігровий автомат можна грати онлайн і без реєстрації, заробляючи віртуальні бали.

fruit_coctail_2_ігровий_автомат_грати_безкоштовно_онлайн

Фруктові ставки на Fruit Cocktail 2

Ігровий процес на слоті слід почати з вибору активних ліній, використовуючи кнопки 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. Кнопка Bet One призначена для вибору числа монет, які будуть поставлені на кожну лінію. Мінімальна ставка дорівнює 1 кредиту, а максимальна сягає 1800 кредитів на спін. Для виставлення найвищої ставки необхідно натиснути кнопку Bet Max. Кнопка Start призначена для запуску обертань котушок. Максимальний виграш приносить символ ожини, який дорівнює множенню ставки в 5000 разів. Джокер є диким символом, який примножує ставку на лінії до 2000 разів. Такі символи як апельсин і яблуко примножать ставку в 500 або 200 разів, а ось символи банана, груші, лимона і кавуна повертають від 10 до 100 ставок. Ризик-гра пропонує подвоїти виграш в змаганні проти дилера.

fruit_coctail_2_ігровий_автомат_грати_безкоштовно_онлайн

Коктейльний бонус від ігрового автомата

При появі трьох-п'яти символів Коктейлю запускається бонусна гра, в якій на екрані з'являться три барабана, а навколо них стрічка символів з миготливим бігунком. Якщо бігунок зупиниться на символі, який є на барабанах, виплачується виграш, рівний множенню на коефіцієнт, зазначений на екрані. При попаданні бігунка на кнопку Exit гра припиняється.