Игровые автоматы Fortune Teller (Предсказатель) НетЕнт онлайн

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Fortune Teller (Ворожка) пропонує погадати в циганки і спробувати грати безкоштовно на слоті з тридцятьма лініями призових. У цій забаві гравцю зустрінуться одинадцять різних зображень, що пов’язані із процесом ворожіння. Для перемоги – збирайте комбінації з трьох послідовних картинок.

Fortune_teller_ігровий_автомат_грати_безкоштовно

Правила та особливості гри Fortune Teller

Щоб дізнатись про правила спілкування з ворожкою – використайте кнопку info. Автомат можна грати безкоштовно. Тут є багато символів, а з особливих можна виокремити wild (заміняє інші картинки) та скаттер. Особливий бонусний символ може дати максимальний виграш у сумі 7500 ставок. Куля для гадання – це скаттер, що збирає комбінації, навіть будучи в різних місцях і здатен помножити ставку в двісті раз. Номінал фішок обирається через coin value, а bet lines виставляє кількість схем виплат. Запускається слот зеленою кнопкою зі стрілками. Ставки можна регулювати через bet level (число кредитів) та max bet – максимум гри, що дозволений. Автомат не має гри на ризик, але це не страшно, бо грати безкоштовно – дуже весело й без подвоєння.

Fortune_teller_ігровий_автомат_грати_безплатно

Ігровий автомат Fortune Teller відкриває бонуси

При випаданні від 3 до 5 символів кулі можна отримати 12 безкоштовних обертань. Чудовий бонус відкриває потроєння і отримання додаткових фріспінів. Бонус-гра – зустріч з ворожкою, що може включитись після появи 3-5 зображень циганки. Після розкладу карт Таро та правильного вибору гравець отримає чудові шанси на круті призові. Головне не дочекатись випадіння символу Смерті з косою.