Игровые автоматы Flowers (Цветы) НетЕнт

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Гральний автомат Flowers від NetEnt присвячений квітковій тематиці де головними символами гри є сонце, хмара та квіти. Грати безкоштовно і виграти додаткові спіни від Flowers дуже просто, а ще в грі є здвоєні символи, які дають значні множники.

Flowers_ігровий_автомат_грати_безкоштовно_онлайн

Як зробити квіткову ставку на слоті Flowers?

Перед запуском ігрових барабанів, обов'язково слід вибрати вартість однієї монети, натискаючи на кнопку Coin Value. Після необхідно вибрати кількість монет для ставки, використовуючи кнопку Level. Гравець може поставити від 1 до 10 монеток на кожну лінію, після чого запустити обертання барабанів (кругла кнопка). Максимальна ставка на спін дорівнює 200 кредитам і активує її кнопка Max Bet. Символ сонця, він же дикий символ, принесе до 5000 ставок. А ось символи квітів можуть бути одинарними і парними, в залежності від кількості призових картинок, видається певний множник. Якщо випаде 10 символів троянд, ставка буде помножена в 2000 разів. Що ж стосується карткових символів, то вони не приносять призів.

Flowers_ігровий_автомат_грати_безкоштовно_онлайн_без_реєстрації

Квіткові бонусні спіни від ігрового автомата

В ігровому автоматі Flowers можна виграти до 30 безкоштовних спінів з додатковим множником рівним 10. Кількість призових спінів і мультиплікатор залежить від числа символів, які випали на екрані. При випаданні чотирьох символів гравець отримає нагороду у вигляді 10 спінів з подвійним множником, а ось 10 символів принесуть максимальний виграш.