Гральні автомати Flame Dancer Грінтуб (Танцюрист з вогнем)

повідомити про помилку
Повідомити про цю гру:
У чому проблема?

Версія зламана

Спливаючі вікна в грі

Неправильна інформація про гру

Інше


Flame Dancer – онлайн гральний автомат на тематику гавайських танців від виробника Novomatic з 10 лініями, 5 барабанами, бонусними обертами, грою на ризик, на якому можна бавитися без реєстрації. Наявність безкоштовних кредитів надає можливість грати на автоматі безкоштовно.

flame_dancer_грати_онлайн_бесплат

Інструкція гри на автоматі Flame Dancer

Для керування онлайн ігровим автоматом внизу ігрового поля розташована спеціальна панель з клавішами. Клавіша Bet/Line відповідає за розмір ставки, максимум 500 кредитів. Клавішою Lines виставляється кількість призових ліній, до 20.  Start – основна кнопка ігрової машини, адже вона запускає одноразовий спін. Autoplay запускає барабани в автоматичному режимі. Таблиця виплат викликається натиском на  Paytable. Основними символами автомату є карта, гітара, кокос та барабан. Найбільші призові при максимальних ставках приносить символ з зображенням вулкану –– 10 000. Людина з вогнем – це дикий символ, який не тільки доповнює виграшні комбінації, але й може заповнити цілий барабан. Картинка з факелами – це розкид. Якщо випаде від трьох таких зображень, то запускаються фрі-спіни. Успішний спін надає шанс збільшити призові у грі на ризик. Головне завдання – вказати колір карти.

flame_dancer_грати_онлайн_без_реєс

Ігрові автомати: дикий символ розмножується

Якщо на полі апарату випало відразу від 3 розкидів, то гравець нагороджується безкоштовними обертами. Особливість бонусної гри полягає в тому, що при випадінні на полі лише однієї картинки з зображенням дикого символа, інші символи також «дичіють».